Data publikacji w serwisie:

Zastosowanie Sztucznej Inteligencji w platformie Low-Code Development

W erze cyfrowej transformacji, gdzie innowacje technologiczne stają się kluczem do przewagi konkurencyjnej, Centrum Sztucznej Inteligencji UAM wyróżnia się jako lider w dziedzinie badań i rozwoju sztucznej inteligencji. Nasza współpraca z DomData AG sp. z o.o., nad rozwojem platformy low-code Ferryt, podkreśla znaczenie AI w modernizacji i optymalizacji procesów tworzenia oprogramowania.

Rozwój technologii AI w Centrum Sztucznej Inteligencji UAM otwiera przed branżą IT nowe horyzonty. Przez integrację zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji z platformą Ferryt, umożliwiamy developerom low-code nie tylko efektywniejsze i szybsze projektowanie aplikacji, ale także dostęp do narzędzi, które w znaczący sposób ułatwiają znajdowanie rozwiązań na często skomplikowane pytania techniczne.

Zaufanie jakim obdarzyli nas przedstawiciele DomData, potwierdza że wdrożenie rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję, może przekształcić rynek IT. Platforma Ferryt, dzięki wsparciu AI, staje się jeszcze bardziej intuicyjna i dostępna dla szerokiego grona użytkowników, niezależnie od ich poziomu doświadczenia w programowaniu. To podejście nie tylko demokratyzuje dostęp do technologii, ale również zachęca do innowacyjnego myślenia i eksperymentowania w tworzeniu aplikacji.

Wprowadzenie AI do platformy Ferryt nie tylko zrewolucjonizuje sposób tworzenia aplikacji, ale również umożliwi realizację bardziej skomplikowanych projektów z większą łatwością i precyzją. Oznacza to przyspieszenie procesów deweloperskich, zmniejszenie liczby błędów i, co najważniejsze, umożliwienie tworzenia lepszej jakości oprogramowania w krótszym czasie.

Współpraca Centrum Sztucznej Inteligencji UAM z DomData przy projekcie platformy low-code Ferryt nie tylko świadczy o innowacyjności obu organizacji, ale również otwiera nowe ścieżki dla przyszłości rozwoju oprogramowania. To partnerstwo podkreśla, jak ważna w dzisiejszych czasach jest współpraca między nauką a biznesm w dążeniu do tworzenia przełomowych rozwiązań, które mogą zmienić sposób, w jaki pracujemy i żyjemy.

Więcej o opracowywanym rozwiązaniu dowiecie się na stronie AI I FERRYT.