Prof. Krzysztof Jassem gościem programu "Ewa i jej goście"

Prof. dr hab. Krzysztof Jassem był gościem Ewy Siwickiej w programie "Ewa i jej goście", emitowanym jest antenie TVP Poznań.

Pan Profesor opowiedział m.in. o Centrum Sztucznej Inteligencji, wieloletniej współpracy z firmą Samsung i sukcesach naszych studentów. Prowadząca audycję Ewa Siwicka poruszyła także temat sukcesów międzynarodowych swojego gościa, a także wieloletniego doświadczenia we współpracy z otoczeniem społeczno-ekonomicznym.

Rozmowa dotyczyła nie tylko kariery naukowej Pana Profesora. Dyrektor CSI opowiedział także o swoich osiągnieciach w brydżu, a także o pasji do innych dyscyplin sportowych -  tenisa stołowego, koszykówki czy biegania.

Jak gra w brydża pozwala lepiej zrozumieć fenomen uczenia maszynowego? Posłuchajcie sami! Całą rozmowę znajdziecie tutaj.